پشتیبانی از مشتری: info@codeunlock.ir 09126048666
فارسی

قیمت نسخه آنلاک دو گوشی گلکسی نوت 5 و اس 6 اج+ در کشور های امریکایی و اروپایی

جدیدترین کالاها
پشتیبانی:
تلفن تماس
03132244575
موبایل:09126048666
ادرس:اصفهان-خ فردوسی-ساختمان کیمیا-طبقه سوم-موبایل جلفا
منصوریان


 
sideblock
توسط mansoureyan | ارسال شده در اموزش ها: | هنوز نظری نوشته نشده. | 2309 نمایش در این ارسال

همانطور که در وب سایت gsmarena مشاهده کردید، سامسونگ از دو گوشی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج+ به همراه امکانات تازه نرم‌افزاری رونمایی کرد. هر دوگوشی موبایل از روز معرفی برای ثبت پیش‌سفارش و از ۳۰ مرداد ماه برای خرید در اختیار علاقه‌مندان در کانادا و آمریکا قرار خواهند گرفت.

اپراتورهای خطوط تلفن همراه در آمریکا با قرار دادن گلکسی اس ۶ اج+ و گلکسی نوت ۵ برای پیش‌خرید قیمت آن‌ها را نیز مشخص کردند اما نکته‌ی جالب تفاوت نسبتا کم در قیمت انها میباشد.

اپراتور ورایزن نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی گلکسی نوت ۵ را ۶۹۶ دلار و نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی آن را ۷۹۲ دلار به فروش میرساند T-Mobile نیز نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی این فبلت را با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار نیز به فروش میرساند اما خبری از نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی در وبسایت این اپراتور نمیباشد اپراتور اسپرینت نیز قیمت ۷۲۰ دلاررا برای نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی و قیمت ۸۱۶ دلار را برای نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی قیمت گذاشته استAT&T نیز برای این دو نسخه به ترتیب قیمت ۷۳۹.۹۹ و ۸۳۹.۹۹ دلارقیمتگذاری کرده است.

اپراتور ورایزن قیمت گلکسی اس ۶ اج+ را ۷۶۸ دلار برای نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی و ۸۶۴ دلار برای نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی قیمت گذاری کرده است تی موبایل نسخه‌ی ۶۴ گیگابایت این گوشی را نیز همانند نوت ۵ برای پیش‌خرید قرار نداده است اما قیمت نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی در وبسایت آن ۷۷۹.۹۹ دلار ثبت کرده است اسپرینت نیز قیمت‌های ۷۹۲ و ۸۸۸ دلار را به ترتیب برای نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی اس ۶ اج+ در نظر گرفته و نهایتا AT&T قصد فروش نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی این گوشی را با قیمت ۸۱۴.۹۹ دلار و نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی آن را با قیمت ۹۱۴.۹۹ دلار رانیز دارد.

با این حال و با توجه به قیمت‌های منتشر شده می‌توان قیمت انلاک  گلکسی نوت ۵ نسخه ۳۲ گیگابایتی را در حدود ۷۰۰ دلار و گلکسی اس اج+ نسخه ۳۲ گیگابایت را ۸۰۰ دلار تخمین زد. این قیمت برای بازارهای آمریکا در نظر گرفته شه است اما با توجه به سوابق سامسونگ می‌توان انتظار قیمت‌هایی مشابه در خاورمیانه را نیزدارا میباشد
برای انلاک گوشی موبایل سامسونگ خود به لینک زیر مراجعه فرمایید 

نظرات (0)

نظر بدهید

نام شما:


امتیاز: بد           خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید.:
نظر شما: توجه داشته باشید: HTML ترجمه نمی شود!
کد انلاک(وب سایت رسمی انلاک دائمی ایفون)